krmiva Arion

Krmiva Arion jsou vyráběna v Belgii ve městě Oostende společností GROUPDEPRE.  

Jsme ARION a toto nás odlišuje.

V ARIONu chceme, aby si majitelé a jejich mazlíčci užili společný čas svých životů. To znamená, že jen ta nejlepší péče je dostatečně dobrá. Náš hlavní princip? Respekt vůči přírodě. Poskytuje nám ty nejlepší ingredience, které pak zpracováváme na zdravá jídla plná živin. Abychom toho dosáhli, neustále investujeme do inovativních výrobních postupů a sofistikovaných procesů.

Sofistikované procesy pro zdravá a chutná jídla.

Díky našemu inovativnímu výrobnímu procesu můžeme zaručit, že naše ingredience si po zpracování zachovají svou nutriční hodnotu a chuť a tvoří výživná, lehce stravitelná a chutná krmiva, která podporují vašeho mazlíčka v každé fázi jeho vývoje.

 To nejlepší z přírody

 Inovativní výroba

Udržitelnost na prvním místě

 

Naše krmiva jsou pečlivě sestavena odborníky na výživu. Každá složka je pečlivě dávkována, aby bylo zaručeno dokonalé složení.

Udržitelnost na každém kroku.

Od našeho hledání místních surovin až po udržitelnou přepravu našich recyklovatelných obalů, dáváme ze sebe na každém kroku to nejlepší, pokud jde o udržitelnost. Jsme opravdu nadšení pro to, aby byl svět lepším místem pro majitele a zvířata. Náš závazek snižovat dopad na životní prostředí začíná tím, že dáváme přednost místně vyráběným surovinám. Při samotném výrobním procesu využíváme v našich provozech biofiltry, LED světla a solární energii. Náš odpad pečlivě recyklujeme a třídíme. Volíme udržitelnou dopravu do obchodů.